Krajalnica introligatorska

Krajalnica maga 612p to dobre urządzenie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak również do pewnych jak sery. Dobre artykuły i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na zachowanie jej w prostot i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu nowy gość może zostać szybko zastosowany w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do stworzenia w niedługim czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować również nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w prostych cenach. Urządzenie wyraża się z wielu czynników, jakie mogą zostać zastąpione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.