Lokalny system informatyczny swietokrzyskie

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i stawianiu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od rodzaju prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak oraz dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w relacje czy mamy do czynienia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i może z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się jeszcze większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z tematem gastronomicznym jaki nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W pełnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak i takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy są wiele punktów gastronomicznych na gruncie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on tak zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i publikacja na jednakowych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, czy jest obecne jedna restauracja, albo i sieć restauracji.

Na tym stanie celowo nie podamy firmy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klientowi. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest oparte na zintegrowanym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i pełne zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności od prace program może współpracować z terminalem dotykowym, a również z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy małej czyli na jakimś stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.