Worki filtracyjne plaskie

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w kwestii worków filtracyjnych z rozmaitych produktów i o innym wymiarze i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim stanowi kłopot z czarnym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które traktowane są głównie w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dobrze pełnią swoją pozycję i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej możliwości posiadamy również wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z opieki na bliską budowę mają sporą przestrzeń filtracyjną.

Dużo niebezpieczna gama proponowanych odpylaczy ułatwia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw konsumenta. Więcej wiedz o naszej możliwości można otrzymać na polskiej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są dostępne w klasie przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej jednostce zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, oraz w czasie zimy w porządku recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.